menü

  • Arama

BİZ KİMİZ
Bizler, Tasarım dünyasını kucaklayan Mimarlık ve Yapı sektöründe 20 yıllık profesyonel meslek hayatının ardından, yine Türkiye’nin bu en güçlü sektörüne katkıda bulunmak için biraraya gelmiş, sektörün dinamiklerini çok iyi tanıyan, hedef kitlenin beklentilerini birebir yaşamış kurucusu mimar olan bir oluşumuz.

Bizler tasarıma bayılıyoruz…
İnovasyon ve tasarımın nereye gittiğiyle yakından ilgileniyoruz…
Bu kadar iyi tanıdığımız bir sektördeki bütün aktörleri bir araya getirmeyi seviyoruz…
Yapılı çevreye katkıda bulunacak her şey ilgimizi çekiyor…
Araştırıyoruz, geziyoruz, sürekli yenileniyoruz…
EKİP

Birgül Yavuz Altın

Sektör Danışmanı - İTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık (Lisans), İTÜ Fen Bilimleri Enstitüsü, Bina Bilgisi (Y. Lisans)

Yıllarca Yapı ve Mimarlık konusunda önemli projeleri var etti, araştırdı ve geliştirdi. Mimarlık alanında sektörün en önemli dijital yayınlarından bir kısmını kurdu ve yönetti. Yine Yapı Sektörüne ait dokümantasyon ve veritabanlarını yönetti ve geliştirdi. Bu büyük sektörde tasarımı destekliyor ve yapı profesyonellerine sunulacak tanıtım ve pazarlama hizmetleri geliştiriyor.

Uğur Güler

İş Geliştirme, Pazarlama ve Finans Danışmanı – Gazi Üni. Ekonomi

Finans ve lojistik sektörlerinde yönetsel çalışmalar yürüttü. Birimlerarası koordinasyon ve idari hizmetler verdi. Projelerin ve işletmelerin performans hedeflerine ulaşması ve bütçe gerçekleşmeleri konusunda yönetim ve denetim çalışmaları yürüttü. Yapı Sektörüne yönelik finansal danışmanlık hizmetleri veriyor.

Anıl Kaygusuz

Ar-Ge ve Dokümantasyon Yönetmeni - Dokuz Eylül Üni. Mimarlık Fak. Şehir Planlama (Lisans), İTÜ Fen Bilimleri Enstitüsü, Şehir Planlama (Y. Lisans)

Yapı sektörüne yönelik araştırmalar, sektörel raporlar ve pazar araştırmaları geliştirdi. Veritabanları ve bilgi sınıflandırılması konusunda projeler yürüttü. Detay ve eksiksizlik uzmanı ve kente yönelik her konunun takipçisi.

Sena Özfiliz

Fotografik Belgeleme - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Bölümü (Lisans) İTÜ Fen Bilimleri Enstitüsü Yapı

Mimarlık mesleğine ilaveten profesyonel olarak uğraştığı fotoğrafçılık alanındaki çalışmaları 1. İstanbul Tasarım Bienali’nde “40 Nasihat Made in Istanbul” seçkisi kapsamında sergilendi ve YAPI, Tasarım, DaNS (Sırbistan), National Geographic Türkiye, Time-Out İstanbul, Hürriyet Gazetesi ve Cadde Dergisi gibi yayınlarda yayınlandı. Mimari belgeleme hizmetlerini archilifography.com üzerinden sürdürmektedir.

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...