menü

  • Arama

SIKÇA SORULAN SORULAR
Dezinti sizi tasarımcılarla, üretici veya tedarikçilerle bir araya getirir, onlarla iletişim kurmanızı sağlar. Projeleriniz, ticari veya kişisel satınalımlarınız için uygun bir mobilya seçim ortamı yaratır.
Dezinti`de tasarımcısı belli olan, tasarımcı ve üreticileri özel ve butik taleplere de cevap verebilen ürünler bulunur.
Dezinti ekibi ürünlerini, farklı ülkelerde ikamet eden mimarlık formasyonlu temsilcileri vasıtasıyla seçiyor ve seçkiye katıyor.
Dezinti`nin içeriği ve ürünler Dezinti ekibi tarafından yönetilmektedir. Tasarımcı / Üretici / Temsilci Firmalar Dezinti’ye ürün gamlarına ilişkin bilgi içeriğini yerli yerince ve doğru bağlamda kullanması, en uygun fotoğrafları kullanması, vb. için yetki verirler.
Ana sayfada yeni katılan ürünlerle karşılaşırsınız. Hemen altında mimarların projelerinde kullandıkları ve özel olarak tavsiye ettikleri ürünler yer alır.
Üç ayaklı sistemle çalışan sitede (Tasarımcı, Ürün, Firma) kategoriler üst sekmede alt kategorileriyle birlikte yer alır. Üstteki menünün yardımıyla ürünlerin, üretici / temsilci firmaların ya da tasarımcıların topluca bulunduğu liste sayfalarına ulaşabilirsiniz. Bu liste sayfalarında filtreleme yapabileceğiniz alanlar sizi doğru sonuca yönlendirir.
Dezinti`ye her hafta yeni yerli ve yabancı firmalar, ürünler ve tasarımcılar katılır. Yeni ürünleri ana sayfadan takip edebilirsiniz. Ayrıca ayda 2 kez sizlerle paylaşılan Tasarım Ürünleri Bülteni, 2 ayda bir yayımlanan DezinKonu Bülteni ve yine 2 ayda bir yayımlanan DezinBlog Bülteni ile yeni markaları, ürünleri, tasarımcıları, haberleri ve tasarımla ilgili bilmek istediğiniz her şeyi sizlerle paylaşıyor olacağız.
Dezinti’ye her hafta belli sayıda yeni ürün girişi yapılır. Bunlar kalıcı olarak sitede yer alır ve tasarım komünitesini oluştururlar. Yeni fikirler ve özgün tasarımcılar özenle üzerinde durduğumuz konulardır.
Kesinlikle. Tasarımcıysanız veya mobilya tasarlayan bir mimar veya iç mimarsanız bizimle ürünlerinizi paylaşabilir, seçkimizde yer alabilirsiniz.
Dezinti yapı sektörü liderlerinin ve satınalma yöneticilerinin birlikte çalışabilecekleri firmaları kolaylıkla seçebilecekleri bir veritabanıdır. Tasarım ve mobilya üreticisi / temsilcisi firmaların bu seçkide yer almaları, aynı zamanda kendi web sitelerine de trafik sağlayacak, ürün, firma ve tasarımcı sayfaları da kendileriyle ilgili en detaylı bilgiyi kullanıcıya sunacaktır.
Lütfen DezinBlog`umuzu ziyaret edin ve sosyal mecralarımızı izleyin. Ya da yolunuz düşerse uğrayıp bir kahvemizi için. Hizmetimizle ilgili herhangi bir şikayetinizde bizi arayın ya da dezinti@dezinti.com adresine e-posta gönderin.

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...