menü

  • Arama

Firma Haberleri

A ‘Design Award & Competition: i vincitori dell’edizioni 2014/ 2015 in attesa della nuova edizione - Ayça Sevinç Design

Se anche voi, avete un progetto che pensate meriti l’attenzione dei media di tutto il mondo, non vi resta che partecipare alla prossima edizione di A’ Design Award. A ‘Design Award & Competition (designaward.com) è uno dei più importanti premi internazionali di design. Sono stati resi noti il 15 aprile, i nomi dei vincitori dell’edizione 2014 / 2015 del premio .
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Ayça Sevinç Tatlı`s Catena Coffee Table - Ayça Sevinç Design

Ayça Sevinç Tatlı, the maker of the highlighted project Ayça Sevinç Tatlı`s Catena Coffee Table spells out, A coffee table consisted of four side tables. The unusual placement of side tables composes the L shape of the coffee table, which is an original form for coffee tables.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

A` Design Awards & Competition 2015-26 - Early Call for Entries - Ayça Sevinç Design

Did you know that A’ Design Award and Competition is open to all designers and architects, worldwide, boasting 100 different categories? The esteemed award competition includes awards in Industrial Design, Architecture Award, and the Product Design. Designs are reviewed by an international jury panel of scholars, professionals and media members.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

A` Design Award`dan Türkiye`ye 49 Ödül - Ayça Sevinç Design

Avrupa Birliği`nin en önemli ve kapsamlı tasarım yarışması olarak kabul gören, Milano merkezli A`Design Award`un 2012-2013 dönemi kazananları açıklandı. Yaratıcı profesyoneller için adil ve etik bir rekabet platformu oluşturan A`Design Award, dünya çapındaki en iyi tasarım uygulamalarını ve fikirlerini ödüllendirmeyi amaçlıyor.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Winners: Small Table Big Drama - Ayça Sevinç Design

At long last, we have our winners for the Small Tables Big Drama challenge! Congratulations to our two winners!
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Basılı Medya Haberleri - Artonthebox

Artonthebox ile ilgili basılı medyada çıkan haberler
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Modern Sanat ve Mobilya Üniteleri Artonthebox’ta Buluştu - Artonthebox

Mobilya ünitelerini modern sanat eserleri ile birleştirerek yaşam alanlarına estetik ve işlevsellik katan Artonthebox, sanatçılarla gerçekleştirdiği işbirliklerini yepyeni bir konseptle hayatımıza dahil ediyor.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Erdil Yaşaroğlu, Artonthebox için çizdi - Artonthebox

Ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu’nun renkli yapıtları Artonthebox’ta bir araya geldi. Mobilya ve modern sanatı buluşturan firma, yeni ürünlerinde dünyanın en büyük karikatürü ile Guiness Rekorlar Kitabı’na giren Yaşaroğlu’nun çizimlerinden yararlandı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

"Engelliler için Tekstil Tasarım Merkezi" Açıldı - TUNA Ofis

TUNA OFİS`in destek vermekten mutluluk duyduğu, İstanbul Kalkınma Ajansı desteği ile kurulan "Engelliler için Tekstil Tasarım Merkezi" İstanbul Teknik Üniversitesi Gümüşsuyu Yerleşkesinde İTÜ Tekstil Teknolojileri ve Tasarımı Fakültesi girişimiyle geçtiğimiz aylarda hayata geçti. Bünyesinde • Örme Kumaş Laboratuvarı • Tekstil Terbiye Laboratuvarı • Fiziksel ve Kimyasal Karakterizasyon Laboratuvarı • Tekstil Tasarım ve Konfeksiyon Atölyesi bulunan merkezde engelli bireylerin kullanımı kolaylaştıracak ürünler geliştirilecek.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Tuna Ev ve Tuna Ofis İSMOB Fuarı`ndaydı - TUNA Ofis

"Bugünün yaşamı, bugünün tasarımı" mottosuyla mobilya sektöründe fark yaratan Tuna Ev ve Tuna Ofis, 12-17 Ocak 2016 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi`nde gerçekleşen 12. İstanbul Mobilya Fuarı`nda (İSMOB) tasarım kadar ergonomiye de odaklı yeni koleksiyonlarını sergiledi. Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) tarafından düzenlenen İSMOB`da Tuna Ev ve Tuna Ofis, zamansız tasarımlarıyla ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Karim Rashid, Tuna Ofis için tasarladı - TUNA Ofis

Dünyaca ünlü tasarımcı Karim Rashid`in Tuna Ofis için tasarladığı Streem koleksiyonu, özel bir davetle tanıtıldı. Rahmi M. Koç Müzesi`nde düzenlenen geceye iş dünyasının ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı. Tuna Ofis`in farklı çizgisiyle dikkat çeken dünyaca ünlü tasarımcı Karim Rashid ile yaptığı işbirliğiyle doğan Streem koleksiyonu, 26 Nisan akşamı Rahmi M. Koç Müzesi`nde düzenlenen özel bir davetle tanıtıldı. Tuna Ofis Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nuri Tuna ve Karim Rashid`in ev sahipliğinde düzenlenen geceye iş dünyasının ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı. Karim Rashid`in ilhamını "Doğada düz çizgi yoktur" düşüncesinden alan Streem koleksiyonunun farklı tasarımı davetlilerin büyük beğenisini topladı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Duygusal zekâ konsepti Afrika`da - Nurus

Nurus, Ortadoğu ve Afrika`yı kapsayan bölgenin tasarım ve mimarlık dünyasını biraraya getiren Design MENA Summit`e "Ofiste Duygusal Zeka" konseptini de götürdü. Stefan Brodbeck tasarımı Alava ailesi mekânlara tarz katıyor. Kabuğu andıran zarif formu ve yüzde 100 geri dönüştürülebilen malzemeden üretilen Alava, hem çevreci hem de estetik özellikleri bir arada bulunduruyor. Nurus`un teknolojik ve fonksiyonel çözümleriyle üst düzey konfor sağlayan çalışma sistemi Isola ise, çalışanların ofis içerisinde ihtiyaçlarına yanıt veriyor.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Nurus Avrupa`da Büyümeye Devam Ediyor - Nurus

Türkiye`ye getiren lider mobilya markalarından Nurus, yurtdışı büyüme stratejisi doğrultusunda önemli bir adım daha atarak Münih satış ofisinin açılışını yaptı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Edvar Design ile Genç ve Yaratıcı Fikirler - Edvar Design

Kendi tasarım ürünleri ile kendi markasını kuran Edvar Design firma iş ortakları Emel Şahin ve Emrah Son ile bir röportaj gerçekleştirdik.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

BMS ve Sanat - BMS

BMS, mekan dekorasyonunda yeni bir açılım getiriyor. Özellikle mimari grupları yakından ilgilendiren bu açılım ile yeni oluşacak projelerde genelde mekan planlamasında son aşamaya kalan sanatsal çözümler başlangıçta düşünülmüş, tasarlanmış olabilecek. Yeni oluşturulacak mekanların orijinal sanat eserleri ile farklı bir değer kazanacağı bu yeni açılım kapsamında, her ay yenilenecek olan ‘Sanatla Bütünleniş’ projesinin konseptinde resimden seramiğe, heykelden fotoğraf sanatçılarının eşsiz eserlerine kadar sanatın her dalındaki çalışmaları görmeniz mümkün, ayrıca her projeye özel konsept çalışmalar tasarlama olanağınız da bu proje kapsamında mevcut olacaktır. Sanatçı ile ortak yapacağınız çalışmalar hayallerinizdeki projeleri yaşama geçirmenizi sağlayacak.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Depresyona Mimari Çözüm - Elips Tasarım

Depresyonla mekanların ilişkisini analiz eden Elips Mimarlık ve Tasarım Ofisi’nin kurucu ortağı Mimar Feza Ökten Koca, bireyselliğin ön plana çıkması ile evlerde daha fazla zaman geçiren insanların, tek düzeliği kırmak için önce ev ortamını değiştirmekle işe başladığını söyledi.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Doğru aydınlatma mekana ruh katar - Elips Tasarım

Elips Mimarlık, tasarımının detaylarda ortaya çıktığı bilinciyle, yaptığı çalışmalarda duvardan tavana her türlü detayla ilgilenmesi sonucunda özel çalışmalara imza atıyor. Aydınlatma elemanı tasarlamaya başlayan Elips Mimarlık’ın kurucu ortaklarından Feza Ökten Koca, ,mimari çalışmaların önemli bir konusu olan aydınlatma hakkında yaptığı açıklamalarda...
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Tarihi Yapılarda Aydınlatma Kriterleri Nedir? - Elips Tasarım

“…hiçbir ışık kaynağı gün ışığı ile boy ölçüşemez. Cephe ve gece aydınlatmalarında doğru sonucu elde etmek istiyorsak bir binanın günışığında hangi elemanları ön plana çıkıyor, nerelerinde derinlik sağlanıyor… Tüm bunların çok iyi analiz edilmesi gerekli…”
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Elips Tasarım Mimarlık, Çizgiyi Özgürleştiriyor! - Elips Tasarım

Elips Tasarım Mimarlık, estetik ve fonksiyonel olanı yaratırken çizgiye özgürlüğünü veriyor… Tasarımlarında estetik ve fonksiyonel olanı yaratmaya çalışan Elips Tasarım Mimarlık, akımlara bağlı kalmayan özgün çizgisiyle, mekanlara farklı çözüm önerileri getiriyor.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Art`ı Mekan | Sayı 50 | Sayfa 136 | Mart-Nisan 2015 - Elips Tasarım

Tasarım özgürlüktür tıpkı uçmak gibi Elips Tasarım`ın kurucusu Y. Mimar Feza Ökten Koca proje tasarımlarının yanısıra Elwo Ahşap Atölyesi`nin de sahibi. Gerçekleştirdiği proje ve tasarımlar ile son zamanların en üretken isimlerinden biri olan Feza Ökten Koca ile dezinti.com-Mekan işbirliğinde yeni koleksiyonunu konuştuk.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Ayakkabı çılgınlarına mimari çözümler - Elips Tasarım

Kadın, erkek son yıllarda tüketicilerin ayakkabıya olan ilgisinin arttığını söyleyen Elips Tasarım Mimarlık`ın kurucu ortağı Mimar Feza Ökten Koca, "Tasarım son yıllarda her alanda yükselen bir trend… Tasarımı kullanıma en iyi dönüştürenlerse ayakkabıcılar. Müşteri ayakkabıya görür görmez aşkla bağlanıyor ve ihtiyacını göz önünde bulundurmadan satın alıyor. Bu nedenle ayakkabı dolapları her zaman sıkışık ve yetersiz kalıyor" diyor.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

2016 A’ Tasarım Ödülleri Kazananları Açıklandı - Elips Tasarım

Elips Tasarım Boomerang ile Mobilya ve Dekoratif Ürünler Tasarım Kategorisi`nde A` Design Award`ın sahibi oldu. Uluslararası A’ Tasarım Ödülleri ve Yarışması, 2015 - 2016’ün tüm tasarım disiplinlerindeki en iyi tasarımlarını açıklıyor. Dünyanın en büyük ve geniş kapsamları uluslararası tasarım yarışması A’ Tasarım Ödülleri ve Yarışması (designaward.com), 2015 - 2016’ün tasarım yarışması sonuçlarını duyuruyor: 88 ülkeden, 94 farklı tasarım disiplininden 1277 kazanan çalışma. Adaylar, başarılı akademisyen, seçkin basın mensupları, yaratıcı tasarım profesyonelleri ve tecrübeli girişimcilerden oluşan uluslararası jüri üyeleri tarafından tüm detaylar göz önüne alınarak dikkatlice değerlendirildi.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Çağın Ofis Efor OSGB ile İş Güvenliğinden Taviz Vermiyor - Çağın Ofis

1970 yılından bugüne 45 yıldır faaliyet gösteren Çağın Ofis Mobilyaları, modüler mobilya ve VIP ofis mobilyalar üreterek sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile en çok tercih edilen markalardan birisidir. Çağın Ofis Mobilya, yaklaşık 100 kişiye istihdam sağlarken Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yaparak ülkemize döviz kazandırmaktadır.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Ofis mobilyası alırken nelere dikkat etmeli? - Çağın Ofis

Ofis mobilyası alımından önce çalışanların gerekli incelemeleri yapmaları gerektiğinin altını çizen Çağın Ofis Mobilyaları Endüstriyel Ürünler Tasarımcısı ve Proje Müdürü Burak Pirinççioğlu ise ofis mobilyası seçiminde dikkat edilmesi gereken noktaları anlattı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Ofis mobilyası tercihi meslek gruplarına göre nasıl değişiyor? - Çağın Ofis

Çağın Ofis Mobilyaları Endüstriyel Tasarımcı ve Proje Müdürü Burak Piriççioğlu, ofis mobilyalarının meslek gruplarına göre nasıl farklılık gösterdiğini anlattı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Ofis mobilyaları ruh halini nasıl etkiliyor? - Çağın Ofis

İş dünyasından aldıkları taleplere göre ar-ge ve tasarım çalışmaları geliştiren ofis mobilyası üreticileri ofis mobilyalarının çalışma psikolojisini nasıl etkilediğine dair ilginç açıklamalarda bulundu.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Çağın Büro Mobilyaları Workcube ERP ile Bir Adım Önde - Çağın Ofis

Büro ve ofis mobilyaları alanında yurt içi ve yurt dışı faaliyetleri bulunan, Türkiye’de online mobilya satışının öncüsü Çağın Ofis Mobilyaları, 2012 IT yapılanmaları kapsamında e-dönüşümünü Workcube ile gerçekleştirme kararı aldı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

‘Tasarım Rotası’nda Hem İstanbul, Hem İnsan... - Studio 900

Tasarım, fark yaratan marka ve ürünlere odaklanmak, özellikle küçük işyerleri açısından günümüz ekonomik sisteminde “var olabilmenin” ana koşullarından biri. Peki, ya insanca yaşamda tasarımın yeri ne?
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Art`ı Mekan | Sayı 48 | Sayfa 92 | Kasım-Aralık 2014 - Studio 900

Bir tasarımcı olarak Vincenzo Savastano ile söyleşi
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Art`ı Mekan | Sayı 53 | Sayfa 174 | Eylül-Ekim 2015 - Yasemin Artut Tasarım Stüdyosu

Barışçıl ve aktif-katılımcı Kimya mühendisliği bölümünde okurken tasarıma gönül vermiş çok yönlü bir tasarımcı... Geri dönüşüm üniteleri, kartondan mobilya ve hurda bir endüstriyel fan kullanarak tasarladığı standı ile sürdürülebilir tasarımlara odaklanan Yasemin Artut`la dezinti.com-Mekan dergisi işbirliği ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Çevreci çöp kutusu: Greenbin - Yasemin Artut Tasarım Stüdyosu

Yasemin Artut Tasarım, geri dönüştürülebilir atıkların ayrıştırılmasını sağlamak amacıyla, kendisi de %100 geri dönüştürülebilir özellikli ve benzerlerine göre çok daha az malzemeden yapılmış bir ürün tasarladı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Signs Made From E-Waste - Yasemin Artut Tasarım Stüdyosu

Built for an e-waste competition, Istanbul-based designer Yasemin Artut made these “E-letter” signs for Kadir Has University. The sign is made from one piece of aluminum with circuit paths etched on the surface.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Genlerimizdeki dönüşümü açığa çıkartacak - Yasemin Artut Tasarım Stüdyosu

Girişimci Yasemin Artut yaptığı özgün tasarımlarla geri dönüşüme dikkat çekmeye çalışıyor. Hiçbir şeyi ziyan etmemenin bizim toplumumuzun genlerinde olduğunu söyleyen Artut, atık ürünler konusunda farkındalık oluşturmak istiyor.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Birim, Ödüllü Tasarımları Yurtdışına Açıyor - Birim

Tasarımları ve üretim kalitesiyle fark yaratan Türkiye’nin artizan mobilya markası Birim, uluslararası fuarlarla dünyaya açılıyor.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

BİRİM web sitesine "Awwwards Onur Ödülü" - Birim

Dünyanın en önemli internet ödüllerinden biri olarak kabul edilen "Awwwards", web sitelerinin uluslararası kriterlerle, uluslararası kullanıcılar tarafından oylanması ile gerçekleştirilen, tamamen şeffaf bir değerlendirme sistemine sahip.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Good Design 2013`ten Türkiye`ye 33 Ödül - Birim

Chicago Athenaeum Mimarlık ve Tasarım Müzesi ile Avrupa Mimarlık, Sanat, Tasarım ve Kentsel Araştırmalar Merkezi işbirliğinde düzenlenen `Good Design` ödüllerinin 2013 kazananları açıklandı. Daha önce de ödül programında adından sıkça söz ettiren Türkiye bu yıl, 7 kategoride toplam 33 ödül elde etti.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

ZET, Good Design 2013 Ödülü`nü Aldı - Birim

The Chicago Athenaeum: Mimarlık ve Tasarım Müzesi Avrupa Mimarlık, Sanat, Tasarım ve Kentsel Çalışma Merkezi ZET masanın Good Design 2013 ödülüne layık görüldüğünü açıkladı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Türk Tasarımcı, Tüm Dünyadan Tasarım Tutkunlarıyla Buluşuyor - Ayşe Oren DesignArt

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca verilen Tekno Girişim Sermaye Desteğinden faydalanan ilk tasarım firması olan Ayşe Oren Design Art tasarım tutkunlarıyla bundan böyle 22 binin üzerinde tasarımcı, üretici, tasarım stüdyosu ve mobilya hakkında bilgi sunan woont.com’da buluşacak.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Rusya Türk tasarımcıyı konuşuyor - Ayşe Oren DesignArt

Rusya`nın seçkin internet sitelerinden vdolevke.ru, modern Türk tasarımını konu alan bir haber analiz yayınladı. Son yıllarda tasarımlarıyla dikkat çeken Ayşe Ören`e yer verilen haberde Ören, "modern Türk tasarımına yeni soluk getiren genç" olarak tanıtıldı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Michael Jackson`ı ölümsüzleştiren imza - Ayşe Oren DesignArt

Pop müziğinin efsane isimlerinden Michael Jackson`ın anısını yaşatmak üzere geçen kış Los Angeles`da düzenlenen anıt tasarım yarışmasının birincisi "Live Forever" isimli projesiyle Türk iç mimar Ayşe Ören oldu.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Türk tasarımları Avrupa yolunda! - Ayşe Oren DesignArt

Dijital Ekonomi Eticaret Zirvesi`nde Yılın E-Girişimi seçilen Türkiye`nin en büyük online pırlanta mağazası Divas Diamond’da pırlanta koleksiyonunu, ödüllü bir tasarımcı olan Ayşe Ören’e hazırlattı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

"Networking Stratejileri" Tasarımla Buluşunca... - Ayşe Oren DesignArt

Business Networking Akademi®’nin, 115 ülkeden ziyaretçinin buluştuğu Osaka Ticaret Fuarı için networking stratejisini oluşturduğu ödüllü tasarımcı Ayşe Ören, Paradox isimli tasarımıyla uluslararası başarıya imza attı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Ayşe Ören Japonya`yı fethetti - Ayşe Oren DesignArt

Michael Jackson Anıt Tasarım Yarışması birincisi Ayşe Ören on bin kişinin katılması beklenen Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Dünya Konferansı Japonya Osaka Ticaret Fuarı’na katıldı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

ALL For Kids / Nisan 2012 / Sayı 26 - BedRooms

Çocuklarınız için güvenli olanı seçin!Çocuklarımızın odalarını tasarlarken estetik ve kullanışlılığın yanısıra önceliğimiz güvenlik ve sağlamlık olmalıdır.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Okul zili çalıyor! - BedRooms

Okula yeni başlayan ve devam eden öğrencilerin odalarını daha verimli hale getirmek için nasıl bir düzenleme yapılması gerektiğini uzmanlara sorduk. İşte detaylar...
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Bebeğimin odası - BedRooms

Okul öncesi çocukların odaları, dışarıdaki kocaman dünyayı keşfetmeye başladıkları gizemlerle dolu bir sığınaktır. Bu nedenle büyüme çağındaki bir çocuk için seçilen her bir renkli detay onun hayal gücünü zenginleştirecek ve yaratıcılığını ortaya çıkaracak en önemli araca dönüşür.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Basılı Medya Haberleri - Taraz İstanbul

Taraz İstanbul ile ilgili basılı medyada çıkan haberler
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Taraz İstanbul Koleksiyonu - Taraz İstanbul

Taraz`ın İznik çinilerinden ilham alan koleksiyonu The Sofa Hotel`de tanıtıldı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

ISTstyle: Tülay Araz - Taraz İstanbul

Immediately upon my arrival in her PR’s Nişantaşı office, Tülay Araz slid up to offer a warm greeting and her characteristic pixie grin.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Tülay Araz’dan Geleneksel Çini Sanatımız Adına Parlak Örnekler - Taraz İstanbul

Tülay Araz’ın hayat verdiği Taraz İstanbul, geleneksel çini sanatımızın en parlak örneklerini oluşturan İznik çinilerinin motiflerini yastık ve örtülerde kullanarak, geleneksel sanatımızı modern çizgilerle buluşturdu.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Scraplights by Graypants - Graypants

These ceiling lights by Seattle design studio Graypants are made from salvaged remnants of corrugated cardboard. Named Scraplights, the range utilises material leftover from the studio`s production of cardboard furniture plus reclaimed waste from the local area.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Graypants’ Garage Receives Glowing Accolades as 2013 AIA Award Winner for Washington Architecture - Graypants

If you are a lover of lighting and industrial design – and you frequent Inhabitat – you may know the Seattle-based design studio Graypants for their recycled cardboard Scraplights. These innovative lamps have popped up everywhere – and now Graypants has a reason to celebrate other areas of their practice. They recently were awarded a 2013 Honor Award for Washington Architecture for their “Garage” project located in Vashon, Washington.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Basılı Medya Haberleri - Designero

Designero ile ilgili basılı medyada çıkan haberler
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

RON Tasarım Mobilyalar - RON (Republic Of Narcist)

Yurtdışında, 30 yılı aşkın bir tecrübesi bulunan Nergiz Dekorasyon tarafından 2011 yılında temelleri atılan RON, dekorasyonları orijinal ve yaratıcı bir hâle getirmek için çalışıyor.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Dekorasyon üzerine seçimler - RON (Republic Of Narcist)

Kışın eli kulağında, sıcak evimizde geçireceğimiz uzun günler ve geceler kapıda. Kürkçü dükkânında biraz yeniliğin tam zamanı. Şehrin yeni dekorasyon dükkânları, büyük mağazalar, ünlü markaların yeni sezon koleksiyonları ve internetten ev alışverişinin adresleri size yardımcı olacaktır.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Galeri Eksen Nişantaşı’nda Açılıyor - Galeri Eksen

Nişantaşı’nın kalbinde yepyeni bir sanat galerisi sanatseverlerle buluşuyor… İlk sergisi ‘Bulgular’ ile sanatseverlere merhaba diyen Galeri Eksen, ustalarla genç yetenekleri aynı çatı altında bir araya getirmeyi hedefliyor.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Basılı Medya Haberleri - Gursan Ergil Design Studio

Gürsan Ergil Design Studio ile ilgili basılı medyada çıkan haberler
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Gürsan Ergil on Designing Furniture from Reclaimed Wood: `The Trees Tell Me What to Do` - Gursan Ergil Design Studio

When Gürsan Ergil started making furniture from reclaimed wood back in 1991, he says, "people were laughing at me for using old wood -- it was a crazy thing to do." Almost 20 years later, the idea has become the height of eco-chic in other places, but Ergil`s chairs, tables, and other pieces remain unusual in Turkey.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Gürsan Ergil, Environmentally-Friendly Design - Gursan Ergil Design Studio

He built furniture with recycled wood and others mocked him. This was 20 years ago. Because now that eco-chic is trendy and influences marketing, Gürsan Ergil auctions his furniture at Christie’s. Ergil has an impressive CV. An electrical engineer turned landscape and interior designer, he studied landscape design, history and conservation at the Arnold Arboretum of Harvard for six years.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Turkish Studio Presents Eco-Friendly Wooden Furniture - Gursan Ergil Design Studio

Gursan Ergil Design Studio, the Turkish firm has created eco-friendly modern furniture, handcrafted and finished with environment-friendly methods.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

İstanbul bahçelerine Harvard`lı bahçıvan - Gursan Ergil Design Studio

Bir zamanlar yeşil olmamasından şikayet ettiğimiz İstanbul, Ankara gibi büyük şehirler her geçen gün daha da güzelleşiyor. Çoğu yerde her mevsime uygun dikilmiş çiçek ve bitkiler var...Arkadaşlarımın evlerinde ise balkon bahçeleri! Kendi ufak alanlarında organik sebze yetiştiriyorlar. Bazıları da apartman bahçelerini küçük bir hobi alanına dönüştürmüş. Yeşile hasreti bu küçücük alanda gideriyorlar. Bu düşüncemi bahçe uzmanı, peyzaj mimarı Gürsan Ergil de onaylıyor. O da Türkiye’de bahçeciliğin her geçen gün geliştiğini söylüyor.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Princes` Islands: Turkey`s forgotten garden paradise - Gursan Ergil Design Studio

I hadn`t expected distinctive Thirties architecture. Nor had I foreseen so many trees, or so many reminders of Nantucket, the Amalfi coastline, California… An hour on the steamer from Istanbul and I was among the Princes` Islands, a set of nine verdant outcrops in the Sea of Marmara that have been inhabited since antiquity. My companion for the day was Gursan Ergil (pictured right), one of Turkey`s leading garden designers with an international portfolio – a recent commission was for a garden at the new Turkish embassy in Mongolia.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Turn the lights on - Pablo

New technology and bulbs are causing an evolution in lighting design
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

25 Years of Zeitraum - Zeitraum

Upon leaving the tumultuous and bustling fair grounds of IMM Cologne, I met with Zeitraum`s manager Birgit Gämmerler in the peaceful, historic halls of the former post office which now houses Design Post, a showroom for `design aficionados`.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Oytun Berktan ile söyleşi - Oytun Berktan Interiors

Cihangir`de hepimizin yakından bildiği White Mill`in iç mimarı; müzisyen Oytun Berktan ile hayata, dekorasyona ve müziğe dair keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Sanat hayatımın her anında! - Oytun Berktan Interiors

“Çizim bilmezken kendi kendime evler çizerdim. Desen bilmezken her gün oturup resim yapardım. Nota bilmezken avaz avaz şarkılar söylerdim. Şimdi biraz daha bilinçli olarak oyun oynamaya devam ediyorum…”
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Dezinti Tasarım Danışmanlık 39. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul`da “Konuşan Pazarlama / Dinleyen Tasarım” Başlıklı Bir Etkinlik Düzenliyor - Dezinti

Bu yıl içeriği daha da zenginleştirilen “İş Geliştirme Platformu” etkinlikleriyle 39. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, sektöre yeni pazarlar kazandırma konularında fayda yaratarak ülke ekonomisine katkı sağlayacak. Fuar süresince düzenlenecek olan “Mimarlık ve Mimarlık Kültürü Etkinlikleri” ise sektöre bilgi akışı sağlayacak. Bu kapsamda Dezinti Tasarım Danışmanlık tarafından “Konuşan Pazarlama / Dinleyen Tasarım” başlıklı bir etkinlik düzenleniyor olacak. Tasarımın dokunduğu alanların tartışılacağı ve ticaret-tanıtım-pazarlama konusunda tasarımcı kimliğinin zorluklarının işleneceği etkinlik, endüstriyel obje, yapı malzemesi ve bunların mimari projelerle bütünleşmesi üçgeni üzerinden yol alacak.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

A Cultural Gateway between East and West: A Guide to Contemporary Turkish Design - Zift Design

Creating a new discourse in design, Turkey is fast becoming a cultural gateway between Europe and Asia. Drawing inspiration from both, this country is coming up with some ingenious ideas for the future of design. Here, we highlight the top ten contemporary design firms in Turkey.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Zift Design - Zift Design

Zift Design is a design studio located in Istanbul. It was founded in 2006, and designs custom furnishings and products, as well as provides interior design services.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Türk tasarımcı, İtalya`daki tasarım yarışmasında ödül aldı - Zift Design

Mobilya Sanayicileri Derneğinin (MOSDER) genç tasarımcı adaylarını teşvik etmek üzere üç yıldır sürdürdüğü Tasarım Yarışması`nın ödüllü iç mimarlarından Lütfi Büyüktopbaş`a bir ödül de İtalya`dan geldi.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

The ABC Shelf by Zift Design Has a Space For Everything - Zift Design

Istanbul (and Constantinople) should be proud of the Zift Design company, which was founded there in 2006. The ABC Shelf, pictured above, is a shelf made for the obsessive compulsive. The grid design has an individual space for every book, organized however you`d like.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Tasarım Dünyasının Yükselen Kazanımlarından Biri Zift Design - Zift Design

Zift Design Türk tasarım dünyasının yükselen kazanımlarından biri olan ve 2006 yılında Lütfi Büyüktopbaş tarafından kurulan bir tasarım atölyesi… Heyecanlı yaklaşımları, neşeli dokunuşları, samimi dilleri ile tasarımlarını ayağa kaldıran ekip mobilya dünyasında bir zift etkisi yaratacağa benziyor. Zift’te ürün tasarımı, iç mimari tasarım, grafik ve resim sanatı bir araya gelerek disiplinlerarası bir kimliğe imza atıyor.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Ödüllü tasarımlar gözde - Yankı Göktepe Design Studio

Ev ofis mobilyaları üreten Serter Mobilya, yeni yılda oldukça iddialı. Serter Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Bedri Serter, "Kendi markamızla, yurtiçi ve yurtdışı satışlarında büyük artış yakaladık. 2007`de ağırlıklı olarak, ödüllü tasarımcı mimar Yankı Göktepe ile Serter Studio adı altında modern çizgilerin hakim olduğu minimalist çalışmalara yöneleceğiz. Ofislerde tekdüze ve sıkıcı alanlar renklenecek" dedi.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Yaptığı özgün tasarımlar sınırları aşıyor - Yankı Göktepe Design Studio

Mimar Yankı Göktepe, özgün mobilya ve sandalye tasarımları ile yurt dışındaki fuarlarda ilgi görüyor.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Basılı Medya Haberleri - Parlaq Interiors

Parlaq Interiors ile ilgili basılı medyada çıkan haberler.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Patchwork Tasarımlara ne dersiniz? - Name Design Studio

İç mimar Jo Supara ve Ali Tarakcı tarafından 2010 yılında kurulan Name Design Studio, orjinal, çağdaş el yapımı, sipariş mobilya ve ev aksesuarları dizayn edip, üretmektedir.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Burcunuza Göre Koltuk Seçimi - Name Design Studio

Ünlü astrolog Hande Kazanova ve Tayland kökenli mobilya tasarımcısı Jo Supara Tarakçı işbirliği yaparak her burca özel koltuk tasarladı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Turkish delights - Name Design Studio

If your decorating taste is more eclectic than subdued and you have a soft spot global influences, then you must check out Istanbul-based Name Design Studio.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Art`ı Mekan | Sayı 47 | Sayfa 116 | Eylül-Ekim 2014 - Deckistanbul

Tasarım çizgisini; "Bir bütün olarak mekanı döşemek yerine, mekanın bir parçası olan ve değer katan ürünler yaratmak" olduğunu söyleyen Deckistanbul`un yaratıcısı ve tasarımcısı Uğur Gürbüzoğlu ile tasarım dünyasındaki yolculuğunu konuştuk.

Devamı için


Basılı Medya Haberleri - Daedalus

Daedalus ile ilgili basılı medyada çıkan haberler
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Yalın, Estetik ve Konforlu | Daedalus - Daedalus

MANO MAG editörleri, Cihangir’de bir apartman dairesinde saklanan Daedalus’u keşif bölümünde misafir ediyor!
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Altın oranın zanaatkar sanatçıları Nazar ŞİGAHER ve Emre EVRENOS - Daedalus

“Daedalus Furniture” iki başarılı iç mimar ve mobilya tasarımcısının; Şigaher ve Evrenos’un mobilyaya yeni bir soluk getirmek için kurdukları firmanın adı.Tasarımla, sanatla yakından ilgilenenler onların ismini mutlaka duymuştur.Önce onları tanıyalım.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Better Homes & Gardens / Ekim 2013 - Tablet Design

Geçmişin Büyüsü Geçmişe duyulan özlem, özlediklerimize kavuşmak, abartıdan uzak, naif, hikayesi ve ruhu olan tasarımlarla beraber yaşamak... Moda olmaktan öte yaşam biçimi haline gelen retroyu bu işe gönül verenlerden, Gültaç Bozkurt, Begüm Aysun, Aslı Kendiroğlu ve Halit Berker`den dinleyelim.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Better Homes & Gardens / Temmuz 2013 - Tablet Design

Retro Yeniden! Retro tasarımlarıyla gündeme gelen Tablet Design`ın kurucuları Gültaç Bozkurt ve A. Begüm Aysun ile ofislerinde buluşup yakında sunacakları yeni koleksiyonları ve markaları üzerine sohbet ettik.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

HomeArt / Mayıs 2012 - Tablet Design

Bir "tablet" tasarım! Tablet Design`ın sahiplerinden mimar Gültaç Bozkurt`un Çekmeköy`de konumlanan iki katlı evinde Tablet Design`ın retro ürünleri farklı tarzlarla birleştirilerek yepyeni bir stil oluşturulmuş.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

OYD Design’s Flatpack FL Inout Chair is Made From Recycled Wood Waste - OYD Design

OYD Design‘s FL Inout Chair is a flatpack lounge chair designed to offer comfort, ease of use and aesthetics while minimizing material use.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

OYD Design’s Flat-Pack FS Chair Can Be Assembled in a Snap - OYD Design

“Minimum resource usage – maximum function” is the idea behind OYD Design’s FS Chair. The DIY-inspired chair is cut from a single birch plywood panel (108 x 95 cm) and can be easily assembled without the need for screws, metal parts or glue.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Tasarım ve Sanatın Kesiştiği Nokta - Aslı Sinman Kutluay

Aslı Kutluay tasarım ve sanat hayatına henüz 10 yaşındayken Hindistan`da katıldığı Shankar`s Uluslararası Resim Yarışması`nda kazandığı gümüş madalya ile başladı. Lise yıllarında geometri ve resim derslerine duyduğu ilginin bir sonucu olarak 1988 yılında ODTÜ Endüstriyel Tasarım bölümünde lisans eğitimine başladı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Dansın ritmi resimlerimdeki duyguyu pekiştiriyor - Aslı Sinman Kutluay

İlk ödülünü 10 yaşında Hindistan`da aldı. Sonra da ödüle doymadı. Tasarımcı ve ressam Aslı Kutluay, 25 Ocak`ta Armaggan`da `Bir` adlı karma sergiyle çıkıyor karşımıza...
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Eğlence Bahane Tasarım Şahane - Aslı Sinman Kutluay

İnsan bedeninden esinlenerek Dance&Dance askı serisini, zıt fikirleri biraraya getirerek Contrast serisini oluşturan Aslı Kutluay için tasarım, bir eğlence süreci. Resim ve heykel çalışmaları da yapan Kutluay`la yeni serileri ve tasarıma bakış açısının yanısıra sanatla tasarım arasındaki bağ üzerine konuştuk. 

Anadolu kadınlarının ilk durağı Roma - Aslı Sinman Kutluay

Ressam Aslı Kutluay`ın “Anadolu`dan Geldim” resim sergisi, 8-29 Mart 2011 tarihleri arasında İtalya`nın başkenti Roma`da gerçekleşecek.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Estetik Bir Dokunuş: DAMİ - Dami

Evlerimizde, işyerlerimizde pek çoğumuz damacana su kullanıyoruz... Damacanaları, tasarladığı "DAMİ"ile çok şık ve estetik bir hale getiren mimar Ebru Ademoğlu`na dahiyane buluşunu sorduk...
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Görsel Damacana - Dami

Habertürk yazarı Beril Çavuşoğlu`nun 23.06.2013 tarihinde, Dami`nin yaratıcısı mimar Ebru Ademoğlu ile yaptığı söyleşi

Mutfaklarınıza Renk ve Estetik Kazandırın - Dami

19 litrelik su damacanaları ile kullanılan su sebilleri ve pompa basma damacanalar için tasarlanan kılıf sistemi DAMİ; dekorasyonla uyumlu rengarenk seçeneklerinin yanı sıra her türlü desen ve kurumsal logo ile dekore edilerek kişiselleştirilebiliyor.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Estetik ve fonksiyonellik birleşti - 3E Mimarlık

Interform Di Legno, “The Egg” adlı sehpası ile güncel yaşamın çok yönlü yapısına uygun bir ürün sunuyor... Ebru Ademoğlu tarafından Interform Di Legno için tasarlanan “The Egg” sehpa tasarımında, çoklu geometrik formların orantısal çözümlemeler yardımıyla fonksiyonel elemanlara dönüştürülmesi ve bu ünitelere doku / renk zenginliği katarak, bağlantı elemanı olmaksızın entegrasyonu sonucu bütüne ulaşılmış.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

The Sculptural Volna Table by Nüvist - Nüvist Mimarlık ve Tasarım

Some homes just don’t look complete without a unique piece of furniture. The classic designs do nothing for certain decors so unusual approaches are required. In this case, this living room needed some extra spark and the Volna Table was the perfect item to complete the décor.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Contemporary indoor seating by Nüvist - Nüvist Mimarlık ve Tasarım

Based in Istanbul, Turkey, Nüvist is a popular name in contemporary furniture design. Their Lyubkka bench combines traditional furniture use and contemporary design.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Artistic Volna Table by Nüvist - Nüvist Mimarlık ve Tasarım

This sculptural and artistic Volna Table was created by Turkish design firm Nüvist.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Volna Floor-Mounted Table by Nüvist - Nüvist Mimarlık ve Tasarım

This table by Nüvist Studio looks like it’s imported straight out of the future! It wouldn’t surprise me if it could actually levitate and move from room to room.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

This futuristic design fireplace Mvtikka of Nüvist - Nüvist Mimarlık ve Tasarım

Are you a fan of futuristic design? Be inspired by the stove еleganten Mvtikka! Studio Nüvist has repeatedly trend with innovative developments.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Beni Eve Götür! - Muizhauz

Zaman mekan ayırt etmeksizin her daim evini özleyenlerin, muizhauz ile paylaşacağı çok şey var. Kural dışı ve umursamaz bir sadeliğin, gösterişten uzak çabasız bir şıklığa dönüştüğü muizhauz tasarımları; rahatlığı revaçta olanda değil, kendine has ince nüktelerde bulanlara hitap ediyor.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Fill your WebRoom with Cool Furniture from Meb Rure Design Studio - Meb Rure Design Studio

If you want to add a jolt of color to your room or a cool and quirky statement piece, check out RURE, from Meb Rure Design Studio. We are excited to offer you RURE objects to add to your online room at myWebRoom.com!
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Meb Rure imzalı ipeksi tabure - Meb Rure Design Studio

Mekanlara baharın ve yazın cıvıl cıvıl renklerini taşıyan bu koleksiyon, İstanbullu Rure Design Studio`nun kurucusu Meb Rure imzalı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Recycled Silk Chair, Ottoman & Stool - Meb Rure Design Studio

The design concept was to recycle old "sari" silk ribbons and yarn, turning it into upholstery. "When I first saw silk ribbon skeins, and heard about their story it fascinated me. They were not garbage, their colours, texture are so warm and exotic. They are such stuff which you want to touch and see at home" said designer Meb Rure.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Cheery Recycled Silk Chairs From Meb Rure - Meb Rure Design Studio

Don’t you just love the look of these bright and cheery chairs? Meb Rure uses recycled silk yarn from Nepal as upholstery, while the wood is made of American white oak.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Eco furniture from recycled silk remnants, by Meb Rure - Meb Rure Design Studio

It is remarkable that young designers are looking for solutions to transform dump goods into home-use products. Many materials could be valorized and deserve a second life. This time, the turkish designer Meb Rure, from Istanbul, had the idea of recycling Nepal silk remnants and transform them into eco furniture such as chairs, Ottoman pieces and stools.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Gorgeous Recycled Silk Furniture from Turkey’s Meb Rure - Meb Rure Design Studio

Meb Rure’s latest line of furniture is so bright, stylish and unique that it’s hard to believe they are made with almost all recycled materials.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Designer Interview: Darin Montgomery of urbancase - Urbancase

Today we’re having a chat with Darin Montgomery of urbancase, to find out how his company came to be and to take a look at some of their work, from the design of a shelf to the interior design of an entire restaurant. Without further ado…
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Our friend Darin Montgomery aka Urbancase - Urbancase

At 7:30am Darin pulls up to Makerhaus in his aircooled Volkswagon Vanagon, and starts work on his furniture company, Urbancase. The pieces he designs are made to serve a purpose and integrate with your life.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

5 Questions: Darin Montgomery - Urbancase

Darin is a self taught designer with a background in metalwork and sculpture. He is the founder and lead designer of urbancase and carries out each project with a maker’s approach to design. Recently, we checked in with Darin and his new line of designs.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Architectural Artistry - Studio Lawrence

For Dutch architects Bart Eijking and Patrick de Louwere, the link between designing not only a building but also its interiors and furniture is `a good British tradition` -which perhaps explains their choice to move their furniture design firm, Studio Lawrence, from Rotterdam to London last autumn.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Dutch, But Not - Studio Lawrence

Bart Eijking and Patrick de Louwere discuss their multi-disciplinary practice, Studio Lawrence and explain to Ben Morgan why they migrated the award-winning business to London.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Basılı Medya Haberleri - Botanist

Botanist ile ilgili basılı medyada çıkan haberler
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

New York Design Week 2008: `Botanist` by Orange22 - Botanist

For the New York Design Week 2008, Orange22 design lab launched their ‘botanist’ collection.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Yves Behar’s Creative Optimism - Botanist

“Burst of creativity, of self-expression and ideas is what drives us as creatives, so, how does this idea get expressed in a simple visual?” This is the question designer Yves Behar asked himself in conceptualizing the line Pixel Burst, designed for Orange22 Design Lab and the Botanist Series. “We took a literal pattern of an explosion, and reduced it to square pixels…the offsets and size variations creating an abstract, yet recognizable shape of a burst.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

1000 product designs - Blueoculus

Producing beautiful yet functional and sustainable products is no easy task. With so much competition on the shelf, products must uniquely distinguish themselves and become “must-have” items for consumers. This inspirational volume features 1000 of the best product designs in recent years, judged by award-winning ecco design. Categories include furniture, electronics and appliances, computers, medical equipment, transportation, and much more.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Decorating Fabrics Inspired by Matisse - Aimée Wilder

With a major show of Henri Matisse`s cut-outs opening stateside this fall, designers are busily creating patterns inspired by the textile-obsessed painter`s art.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

15 Finds From the 23rd Annual ICFF - Aimée Wilder

New York City lights up each May as thousands of designers, architects, retailers, and enthusiasts flock annually to the International Contemporary Furniture Fair (ICFF) and the after-hours festivities each night following the tradeshow hustle. The four-day-long affair always manages to please, showcasing emerging innovators, hot new product finds, unmatched industry networking, and an endless supply of whistle-wetting cocktails. This year’s event definitely battled less-than-stellar weather, but the show managed to turn out some new stars and showcase classic talent.
Check out a few of our favorite pieces from last week’s 23rd annual ICFF.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

ICFF 2011: Aimee Wilder - Aimée Wilder

Oh geez. We’ve been huge fans of Aimee Wilder for such a long time. Her graphic, quirky and witty designs grace such surfaces as home textiles, accessories, fashion and print items. There’s just nothing to not love about this fun designer and her great style. Jennifer and Danielle visited her booth at ICFF to ask her about her inspirations and snap some photos of some of her new designs.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Contemporary Wallpaper by Aimée Wilder - Aimée Wilder

From retro mix tapes to kissing lovebirds, little robots to quirky 60s prints, there’s no end to the themes contemporary wallpaper designer Aimée Wilder dreams up.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...