menü

  • Arama

Firma Haberleri

Türk Tasarımcı, Tüm Dünyadan Tasarım Tutkunlarıyla Buluşuyor - Ayşe Oren DesignArt

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca verilen Tekno Girişim Sermaye Desteğinden faydalanan ilk tasarım firması olan Ayşe Oren Design Art tasarım tutkunlarıyla bundan böyle 22 binin üzerinde tasarımcı, üretici, tasarım stüdyosu ve mobilya hakkında bilgi sunan woont.com’da buluşacak.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Rusya Türk tasarımcıyı konuşuyor - Ayşe Oren DesignArt

Rusya`nın seçkin internet sitelerinden vdolevke.ru, modern Türk tasarımını konu alan bir haber analiz yayınladı. Son yıllarda tasarımlarıyla dikkat çeken Ayşe Ören`e yer verilen haberde Ören, "modern Türk tasarımına yeni soluk getiren genç" olarak tanıtıldı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Michael Jackson`ı ölümsüzleştiren imza - Ayşe Oren DesignArt

Pop müziğinin efsane isimlerinden Michael Jackson`ın anısını yaşatmak üzere geçen kış Los Angeles`da düzenlenen anıt tasarım yarışmasının birincisi "Live Forever" isimli projesiyle Türk iç mimar Ayşe Ören oldu.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Türk tasarımları Avrupa yolunda! - Ayşe Oren DesignArt

Dijital Ekonomi Eticaret Zirvesi`nde Yılın E-Girişimi seçilen Türkiye`nin en büyük online pırlanta mağazası Divas Diamond’da pırlanta koleksiyonunu, ödüllü bir tasarımcı olan Ayşe Ören’e hazırlattı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

"Networking Stratejileri" Tasarımla Buluşunca... - Ayşe Oren DesignArt

Business Networking Akademi®’nin, 115 ülkeden ziyaretçinin buluştuğu Osaka Ticaret Fuarı için networking stratejisini oluşturduğu ödüllü tasarımcı Ayşe Ören, Paradox isimli tasarımıyla uluslararası başarıya imza attı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Ayşe Ören Japonya`yı fethetti - Ayşe Oren DesignArt

Michael Jackson Anıt Tasarım Yarışması birincisi Ayşe Ören on bin kişinin katılması beklenen Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Dünya Konferansı Japonya Osaka Ticaret Fuarı’na katıldı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...