menü

  • Arama

Firma Haberleri

Birim, Ödüllü Tasarımları Yurtdışına Açıyor - Birim

Tasarımları ve üretim kalitesiyle fark yaratan Türkiye’nin artizan mobilya markası Birim, uluslararası fuarlarla dünyaya açılıyor.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

BİRİM web sitesine "Awwwards Onur Ödülü" - Birim

Dünyanın en önemli internet ödüllerinden biri olarak kabul edilen "Awwwards", web sitelerinin uluslararası kriterlerle, uluslararası kullanıcılar tarafından oylanması ile gerçekleştirilen, tamamen şeffaf bir değerlendirme sistemine sahip.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Good Design 2013`ten Türkiye`ye 33 Ödül - Birim

Chicago Athenaeum Mimarlık ve Tasarım Müzesi ile Avrupa Mimarlık, Sanat, Tasarım ve Kentsel Araştırmalar Merkezi işbirliğinde düzenlenen `Good Design` ödüllerinin 2013 kazananları açıklandı. Daha önce de ödül programında adından sıkça söz ettiren Türkiye bu yıl, 7 kategoride toplam 33 ödül elde etti.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

ZET, Good Design 2013 Ödülü`nü Aldı - Birim

The Chicago Athenaeum: Mimarlık ve Tasarım Müzesi Avrupa Mimarlık, Sanat, Tasarım ve Kentsel Çalışma Merkezi ZET masanın Good Design 2013 ödülüne layık görüldüğünü açıkladı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...