menü

  • Arama

Firma Haberleri

Art`ı Mekan | Sayı 53 | Sayfa 174 | Eylül-Ekim 2015 - Yasemin Artut Tasarım Stüdyosu

Barışçıl ve aktif-katılımcı Kimya mühendisliği bölümünde okurken tasarıma gönül vermiş çok yönlü bir tasarımcı... Geri dönüşüm üniteleri, kartondan mobilya ve hurda bir endüstriyel fan kullanarak tasarladığı standı ile sürdürülebilir tasarımlara odaklanan Yasemin Artut`la dezinti.com-Mekan dergisi işbirliği ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Çevreci çöp kutusu: Greenbin - Yasemin Artut Tasarım Stüdyosu

Yasemin Artut Tasarım, geri dönüştürülebilir atıkların ayrıştırılmasını sağlamak amacıyla, kendisi de %100 geri dönüştürülebilir özellikli ve benzerlerine göre çok daha az malzemeden yapılmış bir ürün tasarladı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Signs Made From E-Waste - Yasemin Artut Tasarım Stüdyosu

Built for an e-waste competition, Istanbul-based designer Yasemin Artut made these “E-letter” signs for Kadir Has University. The sign is made from one piece of aluminum with circuit paths etched on the surface.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Genlerimizdeki dönüşümü açığa çıkartacak - Yasemin Artut Tasarım Stüdyosu

Girişimci Yasemin Artut yaptığı özgün tasarımlarla geri dönüşüme dikkat çekmeye çalışıyor. Hiçbir şeyi ziyan etmemenin bizim toplumumuzun genlerinde olduğunu söyleyen Artut, atık ürünler konusunda farkındalık oluşturmak istiyor.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...