menü

  • Arama

Firma Haberleri

Duygusal zekâ konsepti Afrika`da - Nurus

Nurus, Ortadoğu ve Afrika`yı kapsayan bölgenin tasarım ve mimarlık dünyasını biraraya getiren Design MENA Summit`e "Ofiste Duygusal Zeka" konseptini de götürdü. Stefan Brodbeck tasarımı Alava ailesi mekânlara tarz katıyor. Kabuğu andıran zarif formu ve yüzde 100 geri dönüştürülebilen malzemeden üretilen Alava, hem çevreci hem de estetik özellikleri bir arada bulunduruyor. Nurus`un teknolojik ve fonksiyonel çözümleriyle üst düzey konfor sağlayan çalışma sistemi Isola ise, çalışanların ofis içerisinde ihtiyaçlarına yanıt veriyor.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Nurus Avrupa`da Büyümeye Devam Ediyor - Nurus

Türkiye`ye getiren lider mobilya markalarından Nurus, yurtdışı büyüme stratejisi doğrultusunda önemli bir adım daha atarak Münih satış ofisinin açılışını yaptı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...