menü

  • Arama

Firma Haberleri

A ‘Design Award & Competition: i vincitori dell’edizioni 2014/ 2015 in attesa della nuova edizione - Ayça Sevinç Design

Se anche voi, avete un progetto che pensate meriti l’attenzione dei media di tutto il mondo, non vi resta che partecipare alla prossima edizione di A’ Design Award. A ‘Design Award & Competition (designaward.com) è uno dei più importanti premi internazionali di design. Sono stati resi noti il 15 aprile, i nomi dei vincitori dell’edizione 2014 / 2015 del premio .
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Ayça Sevinç Tatlı`s Catena Coffee Table - Ayça Sevinç Design

Ayça Sevinç Tatlı, the maker of the highlighted project Ayça Sevinç Tatlı`s Catena Coffee Table spells out, A coffee table consisted of four side tables. The unusual placement of side tables composes the L shape of the coffee table, which is an original form for coffee tables.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

A` Design Awards & Competition 2015-26 - Early Call for Entries - Ayça Sevinç Design

Did you know that A’ Design Award and Competition is open to all designers and architects, worldwide, boasting 100 different categories? The esteemed award competition includes awards in Industrial Design, Architecture Award, and the Product Design. Designs are reviewed by an international jury panel of scholars, professionals and media members.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

A` Design Award`dan Türkiye`ye 49 Ödül - Ayça Sevinç Design

Avrupa Birliği`nin en önemli ve kapsamlı tasarım yarışması olarak kabul gören, Milano merkezli A`Design Award`un 2012-2013 dönemi kazananları açıklandı. Yaratıcı profesyoneller için adil ve etik bir rekabet platformu oluşturan A`Design Award, dünya çapındaki en iyi tasarım uygulamalarını ve fikirlerini ödüllendirmeyi amaçlıyor.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Winners: Small Table Big Drama - Ayça Sevinç Design

At long last, we have our winners for the Small Tables Big Drama challenge! Congratulations to our two winners!
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...