menü

  • Arama

Firma Haberleri

The Sculptural Volna Table by Nüvist - Nüvist Mimarlık ve Tasarım

Some homes just don’t look complete without a unique piece of furniture. The classic designs do nothing for certain decors so unusual approaches are required. In this case, this living room needed some extra spark and the Volna Table was the perfect item to complete the décor.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Contemporary indoor seating by Nüvist - Nüvist Mimarlık ve Tasarım

Based in Istanbul, Turkey, Nüvist is a popular name in contemporary furniture design. Their Lyubkka bench combines traditional furniture use and contemporary design.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Artistic Volna Table by Nüvist - Nüvist Mimarlık ve Tasarım

This sculptural and artistic Volna Table was created by Turkish design firm Nüvist.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Volna Floor-Mounted Table by Nüvist - Nüvist Mimarlık ve Tasarım

This table by Nüvist Studio looks like it’s imported straight out of the future! It wouldn’t surprise me if it could actually levitate and move from room to room.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

This futuristic design fireplace Mvtikka of Nüvist - Nüvist Mimarlık ve Tasarım

Are you a fan of futuristic design? Be inspired by the stove еleganten Mvtikka! Studio Nüvist has repeatedly trend with innovative developments.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...