menü

  • Arama

Firma Haberleri

Better Homes & Gardens / Ekim 2013 - Tablet Design

Geçmişin Büyüsü Geçmişe duyulan özlem, özlediklerimize kavuşmak, abartıdan uzak, naif, hikayesi ve ruhu olan tasarımlarla beraber yaşamak... Moda olmaktan öte yaşam biçimi haline gelen retroyu bu işe gönül verenlerden, Gültaç Bozkurt, Begüm Aysun, Aslı Kendiroğlu ve Halit Berker`den dinleyelim.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Better Homes & Gardens / Temmuz 2013 - Tablet Design

Retro Yeniden! Retro tasarımlarıyla gündeme gelen Tablet Design`ın kurucuları Gültaç Bozkurt ve A. Begüm Aysun ile ofislerinde buluşup yakında sunacakları yeni koleksiyonları ve markaları üzerine sohbet ettik.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

HomeArt / Mayıs 2012 - Tablet Design

Bir "tablet" tasarım! Tablet Design`ın sahiplerinden mimar Gültaç Bozkurt`un Çekmeköy`de konumlanan iki katlı evinde Tablet Design`ın retro ürünleri farklı tarzlarla birleştirilerek yepyeni bir stil oluşturulmuş.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...