menü

  • Arama

Firma Haberleri

A Cultural Gateway between East and West: A Guide to Contemporary Turkish Design - Zift Design

Creating a new discourse in design, Turkey is fast becoming a cultural gateway between Europe and Asia. Drawing inspiration from both, this country is coming up with some ingenious ideas for the future of design. Here, we highlight the top ten contemporary design firms in Turkey.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Zift Design - Zift Design

Zift Design is a design studio located in Istanbul. It was founded in 2006, and designs custom furnishings and products, as well as provides interior design services.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Türk tasarımcı, İtalya`daki tasarım yarışmasında ödül aldı - Zift Design

Mobilya Sanayicileri Derneğinin (MOSDER) genç tasarımcı adaylarını teşvik etmek üzere üç yıldır sürdürdüğü Tasarım Yarışması`nın ödüllü iç mimarlarından Lütfi Büyüktopbaş`a bir ödül de İtalya`dan geldi.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

The ABC Shelf by Zift Design Has a Space For Everything - Zift Design

Istanbul (and Constantinople) should be proud of the Zift Design company, which was founded there in 2006. The ABC Shelf, pictured above, is a shelf made for the obsessive compulsive. The grid design has an individual space for every book, organized however you`d like.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Tasarım Dünyasının Yükselen Kazanımlarından Biri Zift Design - Zift Design

Zift Design Türk tasarım dünyasının yükselen kazanımlarından biri olan ve 2006 yılında Lütfi Büyüktopbaş tarafından kurulan bir tasarım atölyesi… Heyecanlı yaklaşımları, neşeli dokunuşları, samimi dilleri ile tasarımlarını ayağa kaldıran ekip mobilya dünyasında bir zift etkisi yaratacağa benziyor. Zift’te ürün tasarımı, iç mimari tasarım, grafik ve resim sanatı bir araya gelerek disiplinlerarası bir kimliğe imza atıyor.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...