menü

  • Arama

Firma Haberleri

Basılı Medya Haberleri - Taraz İstanbul

Taraz İstanbul ile ilgili basılı medyada çıkan haberler
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Taraz İstanbul Koleksiyonu - Taraz İstanbul

Taraz`ın İznik çinilerinden ilham alan koleksiyonu The Sofa Hotel`de tanıtıldı.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

ISTstyle: Tülay Araz - Taraz İstanbul

Immediately upon my arrival in her PR’s Nişantaşı office, Tülay Araz slid up to offer a warm greeting and her characteristic pixie grin.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

Tülay Araz’dan Geleneksel Çini Sanatımız Adına Parlak Örnekler - Taraz İstanbul

Tülay Araz’ın hayat verdiği Taraz İstanbul, geleneksel çini sanatımızın en parlak örneklerini oluşturan İznik çinilerinin motiflerini yastık ve örtülerde kullanarak, geleneksel sanatımızı modern çizgilerle buluşturdu.
Haberin Orijinal Sayfasına Gidin

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...