menü

  • Arama

Tanıl Çokşenim Mimarlık ve Tasarım Stüdyosu
 . 
Tanıl Çokşenim Mimarlık ve Tasarım Stüdyosu
Türkiye

Firma Hakkında

Tanıl Çokşenim Tasarım Stüdyosu, 15 yılı aşan tecrübesiyle, müşterilerinin tercih ve gereksinimleri doğrultusunda geliştirilebilir, sürdürülebilir ve ekonomik tasarım çözümleri sunmayı hedeflemekte; iş ve yaşam alanlarının ihtiyaçlara yönelik projelendirilmesi, uygulanması ve üretim süreçlerinin yönetilmesi konularında hizmet vermektedir.

Mekan çözümlerinin yanısıra fuar standları, p.o.p. (satış standları), etkinlik standları ve reklam ürünleri tasarımı konusunda da projelendirme, üretim ve danışmanlık hizmetleri vermekte olan stüdyo; mimarlık disiplini ile endüstriyel üretim teknikleri alanındaki bilgi ve deneyimlerini birleştirerek alternatif yaşam alanları yaratırken, özgün yaklaşımını sunduğu mobilya ve aksesuar ürünleri ile de tasarım sektörünün içerisinde yer almaktadır.

Tanıl Çokşenim’in “kişisel meditasyonum” olarak tanımladığı ve kendi adıyla lanse ettiği mobilya ve aksesuar koleksiyonundaki detaycı, fonksiyonel, estetik ve duygusal tasarım yaklaşımı uluslararası tasarım dünyasında da beğeni ile izlenmektedir.
Firma Adresi
Merdivenköy Mah. Hızır Bey Cad. No:253/3 Göztepe, Kadıköy/İstanbul

Tasarımcılar

FİRMANIN ÜRÜNLERİ | 8 Adet Ürün Listelendi

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...