menü

  • Arama

Alejandro
 . 
Türkiye
Fiyat : Fiyat Sorunuz
Ürün Hakkında : Renkli bir karaktere sahip olan Alejandro, iki basit geometrik formun biraraya gelerek tek bir formda birleşmesiyle yaratılmıştır.
Menşei / Yıl : Türkiye / 2015
Malzeme : Ahşap, Deri, Metal
Renk : Muhtelif

Teknik Özellikler

Boyutlar : Ø:51cm, H:52cm
Teknik Bilgi : Tek parça olarak, kullanıma hazır halde teslim edilmektedir.
Parça Adedi : 1

Teslimat

Üretim Süresi : 3-4 hafta

Tasarımcılar

Temsilci / Üretici Firmalar

ÜRETİCİ FİRMANIN DİĞER ÜRÜNLERİ | 3 Adet Ürün Listelendi
ÜRÜNÜN HİKAYESİ

Neymiş?

Renkli bir karaktere sahip olan Alejandro, iki basit geometrik formun biraraya gelerek tek bir formda birleşmesiyle yaratılmıştır.

Kim Üretmiş?

Sanat ve zanaat ile beslenen yaklaşık yüzyıllık bir mirası gururla taşıyan Uniqka, her insanın kendini özel hissetmesini sağlayan ürünler sunuyor. Her birey gibi, yaşam alanlarının da özgün ve kişiye özel olması gerektiği kanaati ile yola çıkan Uniqka, tasarımdan üretime tüm süreçleri baştan sona kendi bünyesinde bulunduruyor. Uniqka, tamamen el yapımı ürünlerinde kendine has malzeme ve üretim teknikleri kullanarak farklılaşıyor. Yalnızca doğal malzemelerden yapılan ürünler, özellikle deri, ahşap, metal ve cam kullanılarak üretiliyor. Uniqka, deriyi tasarımın odağı ve işlerinin imzası haline getiriyor. Uniqka`nın kurucusu olan tasarımcı Kerem Ariş, babası ünlü heykeltıraş Koray Ariş`ten devraldığı sanat ve zanaat anlayışı ile estetik değerlerini özel bireylere ulaştırmayı hedefliyor.

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...