menü

  • Arama

Aside
 . 
Türkiye
Fiyat : 1495 €
Ürün Hakkında : Ahşap kaplama, lake ya da laminat olarak tercih edilebilecek Aside oturma ünitesi çoğalabilir bir karaktere sahip.
Menşei / Yıl : Türkiye / 2014
Malzeme : Ahşap, Kumaş, Lake, laminat
Renk : Muhtelif

Teknik Özellikler

Boyutlar : 164x82xh:38/63cm
Parça Adedi : 1

Teslimat

Üretim Süresi : 4 hafta

Tasarımcılar

Temsilci / Üretici Firmalar

ÜRETİCİ FİRMANIN DİĞER ÜRÜNLERİ | 5 Adet Ürün Listelendi
ÜRÜNÜN HİKAYESİ
Neymiş?
Ahşap kaplama, lake ya da laminat olarak tercih edilebilecek bir kabuk içinde font ve sırt minderinden oluşuyor Aside oturma ünitesi. Kolu geniş bir kanattan meydana geliyor. Oturan kişi için çok kullanışlı bir yan sehpa görevini de üstlenebiliyor bu kanat. Çoğalabilir bir karakterde, Finlandiya’dan Pentagon Design tarafından tasarlanmış bu ürün grubu net hatlarıyla Derin Design koleksiyonunda kuzey rüzgarları estiriyor.
Kim Üretmiş?
Derin 2000 yılından bu yana çağdaş mobilya koleksiyonu oluşturmaktadır. Derin koleksiyonu her türlü ofis içi yaratıcı mekanlar ve ev ortamları için tasarlanmıştır. İstanbul tabanlı Derin, özgün sadeliği ile uluslararası düzeyde saygın bir üretici konumundadır. Derin gerek tasarım gerekse üretim süreçlerinde doğal uzun ömürlülük ilkesini benimsemiştir. Malzeme seçiminden kullanılan yapıştırıcıya, nakliyeden enerji tüketimine kadar çevreci bir stratejiye sahiptir. Derin tasarım odaklı, pür, dürüst, güvenilir ve tutarlıdır.
ÖDÜLLER

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...