menü

  • Arama

Rak
 . 
Türkiye
Fiyat : Fiyat Sorunuz
Ürün Hakkında : Rak puf strüktürel yapısı ile kimliklenen, taşıyıcılarının düşey hareketleri ile fonksiyon kazanan bir ürün.
Menşei / Yıl : Türkiye / 2014
Malzeme : Ahşap, Deri, Kumaş, Masif kayın
Renk : Muhtelif

Teknik Özellikler

Boyutlar : Ø: 31 cm - Y: 47 cm
Hacim : ~ 0.04 m³
Ağırlık : ~ 4 kg
Teknik Bilgi : Kumaş/deri sarılmış ahşap ayaklar, masif kayın ağacı iskelet, İtalyan kumaş kaplama
Parça Adedi : 1

Teslimat

Üretim Süresi : 2 hafta

Önemli

Ayak ve gövde kumaş seçenekleri kartela ile sınırlıdır. Ayak sargısında opsiyonel olarak deri kullanılabilir. Minimum sipariş 4 adettir. Kartela dışı kumaş ve/veya deri opsiyonları için özel fiyat alınmalıdır.

Tasarımcılar

Temsilci / Üretici Firmalar

ÜRETİCİ FİRMANIN DİĞER ÜRÜNLERİ | 7 Adet Ürün Listelendi
ÜRÜNÜN HİKAYESİ

Neymiş?

`Akış Serisi`nin bir parçası olan Rak puf strüktürel yapısı ile kimliklenen, taşıyıcılarının düşey hareketleri ile fonksiyon kazanan bir ürün. Görsel zenginliğini ve enerjik mizacını da bu akışın yapısından alan Rak puf, rengarenk ayak sargı opsiyonları ile kişiye ve mekana uygun olarak kimliklendirilebiliyor.

Kim Üretmiş?

Tanıl Çokşenim Tasarım Stüdyosu, 15 yılı aşan tecrübesiyle, müşterilerinin tercih ve gereksinimleri doğrultusunda geliştirilebilir, sürdürülebilir ve ekonomik tasarım çözümleri sunmayı hedeflemekte; iş ve yaşam alanlarının ihtiyaçlara yönelik projelendirilmesi, uygulanması ve üretim süreçlerinin yönetilmesi konularında hizmet vermektedir.

Mekan çözümlerinin yanısıra fuar standları, p.o.p. (satış standları), etkinlik standları ve reklam ürünleri tasarımı konusunda da projelendirme, üretim ve danışmanlık hizmetleri vermekte olan stüdyo; mimarlık disiplini ile endüstriyel üretim teknikleri alanındaki bilgi ve deneyimlerini birleştirerek alternatif yaşam alanları yaratırken, özgün yaklaşımını sunduğu mobilya ve aksesuar ürünleri ile de tasarım sektörünün içerisinde yer almaktadır.

Tanıl Çokşenim’in “kişisel meditasyonum” olarak tanımladığı ve kendi adıyla lanse ettiği mobilya ve aksesuar koleksiyonundaki detaycı, fonksiyonel, estetik ve duygusal tasarım yaklaşımı uluslararası tasarım dünyasında da beğeni ile izlenmektedir.

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...