menü

  • Arama

Stork
 . 
Fiyat : 640 €
Ürün Hakkında : Klasik Mint hatları, karakteristik çizgiler ve doğal ahşap kullanımı ile Stork, koleksiyonun ikonik bir parçası.
Menşei / Yıl : Letonya / 2010
Malzeme : Ahşap, Dişbudak, Siyah Boyalı Dişbudak, Meşe, Ceviz
Renk : Kahverengi

Teknik Özellikler

Boyutlar : 745 x 497 x 534 mm
Hacim : 0,0099 m3
Ağırlık : 11,2 kg

Teslimat

Üretim Süresi : 4-6 hafta

Önemli

Fiyatlar malzemeye göre 640 ile 755 Euro arasında değişmektedir. Toplu alımlarda indirim uygulanacaktır. Ekolojiktir ve kısmen el yapımıdır. Renk seçenekleri için: http://mintfurnitureshop.com/pages/mint-materials

Tasarımcılar

Temsilci / Üretici Firmalar

ÜRETİCİ FİRMANIN DİĞER ÜRÜNLERİ | 7 Adet Ürün Listelendi
ÜRÜNÜN HİKAYESİ

Neymiş?

Klasik Mint hatları, karakteristik çizgiler ve doğal ahşap kullanımı ile Stork, koleksiyonun ikonik bir parçası. Bu özellikleri ile Stork sadece koridorunuzda klasik palto askılığı olarak değil, yatak odasında veya oturma odasında tasarımın bir parçası olarak dekoratif bir obje olarak da kullanıma uygun. 

Kim Üretmiş?

2009 yılında Mint`i kuran tasarımcılar Janis Rauza ve Ieva Andzane bir amaç üzerinde birleşerek yola çıktı: İç mekanları, kaliteden ve estetikten ödün vermeden, hızlı değişen toplumsal yaşam koşullarına da uyum sağlayacak şekilde fonksiyonel ve ulaşılabilir kılmak. Mint kimliği, yüksek üretim kalitesi standartlarını ve estetik görünümünü korumasında yatar.

Her Mint ürününün altında yatan özenli malzeme seçimi ve kullanılan teknoloji, kalite, detaylar ve fonksiyonelliğe verilen önemin bir ifadesidir. Kısmen endüstriyel, kısmen el işçiliği olan her üründe kişisel bir dokunuş sözkonusudur. Yüzyıl ortalarından izler taşıyan ürünler, geçmişle ince bir bağ kurarken, iç mekanlarda sade ve doğal bir iz bırakır.

"Hafif yaşam" Mint`in kullanıcılara verdiği mesajdır. Mint ürünleri zamansızdır ve renk, malzeme ve boyut bakımından her kullanıcıya göre kişiselleştirilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...