menü

  • Arama

Damo
 . 
Çin Halk Cumhuriyeti
Fiyat : 420 $
Ürün Hakkında : Damo, sadece sakinlik ve huzur yaratmakla kalmıyor, aynı zamanda bulunduğu ortama parlaklık ve canlılık da katıyor.
Menşei / Yıl : Çin Halk Cumhuriyeti / 2015
Malzeme : Metal, Bakır
Renk : Bakır

Teknik Özellikler

Boyutlar : 33,8 x 33,8 x 46,5 cm
Teknik Bilgi : E27 1 x Max 46W, siyah tekstil kablo

Teslimat

Üretim Süresi : 8-10 hafta

Önemli

Ürün stokludur. Stokta bulunmadığı durumlarda temin süresi 8-10 haftadır.

Tasarımcılar

Temsilci / Üretici Firmalar

ÜRETİCİ FİRMANIN DİĞER ÜRÜNLERİ | 12 Adet Ürün Listelendi
ÜRÜNÜN HİKAYESİ

Neymiş?

Damo, sadece sakinlik ve huzur yaratmakla kalmıyor, aynı zamanda bulunduğu ortama parlaklık ve canlılık da katıyor. İhtiyacınız olduğunda da sizi dinlendiren bir atmosfer yaratıyor.

Kim Üretmiş?

90`lı yıllarda tasarım değerleri ve yenilikçilik Tayvan`da çok değer görmüyordu. Ancak Seeddesign`ın kurucusu, tasarım ve yenilikçiliğin ülke değerini artıracağına inanıyordu. Kaliteli ürün ve orijinal özgün tasarımlar ile ülke değerlerini artırmak için çalışmalarına başladı. Tükenmek bilmeyen sabrı ve 6 adet çizimi ile Taipei`de kiraladığı küçük ofisinde sonsuz ve zorlu yolculuğuna başladı.

Seeddesign, 25 yıldır kaliteli ve zarif tasarımlarının müşterilerinin yüzünde yarattığı zevkli gülümseme ile güçlenmekte ve kendini geliştirmektedir.

Tasarım Hikayesi

"Büyük usta Damo’nun tam 9 yılını Budizm’in gerçeğini kavramak için harcadığını anlatan bir efsane vardır. O kadar güçlü olan bu ustanın azmini yenebilecek hiçbir şey yoktu. Bizler de bu büyük ustanın ruhunu ve tarzını sizlere taşımak için DAMO’yu tasarladık."

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...