menü

  • Arama

Flux Pop Kutusu
 . 
Fiyat : 59 €
Ürün Hakkında : Flux Pop şık ve çok amaçlı bir tasarım kutusudur. Yedi farklı renkte gelir.
Menşei / Yıl : Hollanda / 1991
Malzeme : Plastik, Su geçirmez polipropilen
Renk : Sarı Toprak Rengi,Petrol Mavisi,Çakıltaşı Grisi,Soluk Yeşil,Koyu Kırmızı,Beyaz,Antrasit Grisi

Teknik Özellikler

Boyutlar : W: 305 / L: 370 / H: 450 / Paketli halde: 477x585
Ağırlık : 2,2 kg / Taşıyabileceği yük limiti: 140 kg

Önemli

Belirtilen fiyat minimum satış fiyatıdır. Bu fiyata nakliye ve vergiler dahil değildir. Toplu alımlarda fiyatlar karşılıklı anlaşmayla belirlenir.

Temsilci / Üretici Firmalar

ÜRETİCİ FİRMANIN DİĞER ÜRÜNLERİ | 1 Adet Ürün Listelendi
ÜRÜNÜN HİKAYESİ
Kim Üretmiş?
Tasarım mobilyasına bayılıyoruz. Aynı zamanda sade, sürdürülebilir ve esnek şeylere de bayılıyoruz. Bizim mobilyamızda bunların hepsi mevcut, hatta kolayca taşınan kutularda evinize geliyor. Daha pratik olabilir mi?
Tasarım Hikayesi
Bir zamanlar Hollanda`da iki genç Hollandalı tasarımcı kağıt inceliğinde olan ama yaratıcılığın zınırlarını zorlayacak bir şeyden, Richard Sweeney gibi kağıt sanatçılarının çalışmalarından esinlendiler. Buradaki sanat, dümdüz tek parça bir malzemeden, karmakarışık ama yine de çok kuvvetli bir nesne yaratmaktı. Sweeney heykeller yaratmıştı, bizimkiler ise mobilya yaratacaklardı. İşte tam da buradan "tek-parça, katlanabilir tasarım iskemleleri" yaratma konsepti doğmuştu. Tasarım işlevsel olarak dayanıklıydı, ancak görseller (ne yazık ki) pek de güzel olmamıştı :) Birkaç yüz kağıt iskemlenin israfından sonra, iki tasarımcı dikkat çekecek bir tasarım buldular, gerçi bu da sadece 8 cm yüksekliğindeydi. Bundan sonra yenmeleri gereken zorluk hikayenin en önemli yeriydi. Kağıttan polipropilenen dönüşen, "flux iskemlelerin" prototiplerinin kesildiği tek levhalı dayanıklı malzeme o kadar büyüktü ki, tasarımcıların tek bir iskemle üretmek için bir servet ödemeleri gerekiyordu. Ancak bizim tasarımcılar biraz inatçı tiplerdi; "hayır" yanıtını kabul etmezlerdi. Türünün ender örneklerinden biri olan, Hollanda`daki en büyük enjeksiyon kalıp makinesini satın aldılar. İki otobüs büyüklüğündeydi :) Bu engel de bertaraf edilince Flux İskemleleri üretilmeye başlandı. Her iskemlenin efektifliği tek tek test edildi, sonra şanslı müşterilerine ulaşmak üzere paketlenmeden önce bir daha test edildi. Şimdi bu ödüllü iskemleler dünyanın her köşesinde evlerde veya ofislerde kullanıcılarıyla mutlu mesut yaşıyorlar. Son.

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...