menü

  • Arama

Ginger
 . 
Türkiye
Fiyat : 200 TL
Ürün Hakkında : Evinizde şirin bir aydınlatma ürünü olarak kullanabileceğiniz “Ginger” sarımsağı andıran ahşap ana gövdesi ve farklı renklerdeki şapka seçenekleri ile aydınlatmaya sevimli bir bakış açısı sunmaktadır.
Menşei / Yıl : Türkiye / 2012
Malzeme : Ahşap, Kumaş, Ayos
Renk : Kırmızı,Farklı cila tonları,Gri

Teslimat

Üretim Süresi : 15 gün

Tasarımcılar

Temsilci / Üretici Firmalar

ÜRETİCİ FİRMANIN DİĞER ÜRÜNLERİ | 27 Adet Ürün Listelendi
ÜRÜNÜN HİKAYESİ
Neymiş?
Evinizde şirin bir aydınlatma ürünü olarak kullanabileceğiniz “Ginger” sarımsağı andıran ahşap ana gövdesi ve farklı renklerdeki şapka seçenekleri ile aydınlatmaya sevimli bir bakış açısı sunmaktadır. Üç farklı ebatta üretilmektedir.
Kim Üretmiş?
Çağdaş mobilya tasarım firması Vida İstanbul 2010 yılında içmimar Esen Diribaş tarafından kurulmuştur. Vida İstanbul tasarımları, ürünlerindeki yalınlık ve estetik duruşu, renk ve çizgileri, üretim sürecinin itinalığı ve hammaddeyi bir sanat eserine dönüştürme becerisi ile farkındalık yaratır. El işçiliğinin zahmetli ve yaratıcı incelikleri, ileri teknoloji ile birleştirilmekte modern ve zarif tasarımlı mobilyalar müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Çeşitli malzeme ve renk seçenekleri sayesinde her Vida İstanbul ürünü kişiye özel hale gelir. Vida İstanbul`un amacı, çağdaş ve üstün kaliteli mobilyalar üreterek Vida İstanbul mobilyalarının yurtiçi ve yurtdışında özel bir yer edinmesini sağlamaktır.

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...