menü

  • Arama

Deluxe İskemle
 . 
Hollanda
Fiyat : 900 €
Ürün Hakkında : Geri dönüşümlü plastikten dış mekan iskemlesi.
Menşei / Yıl : Hollanda / 1991
Malzeme : Metal, Plastik
Renk : Siyah,Gri,Beyaz,Sarı

Teknik Özellikler

Boyutlar : 47 cm x 45 cm x h:76 cm
Hacim : 0,161 m3
Ağırlık : 17 kg
Teknik Bilgi : Rüzgar, su, asit, UV dayanımlı, dış mekana uygun

Teslimat

Üretim Süresi : Üretim süresi maksimum 8 hafta

Önemli

Belirtilen fiyat minimum satış fiyatıdır. Bu fiyata nakliye ve vergiler dahil değildir. Toplu alımlarda fiyatlar karşılıklı anlaşmayla belirlenir.

Tasarımcılar

Temsilci / Üretici Firmalar

CAD DOSYASI & KATALOG
ÜRETİCİ FİRMANIN DİĞER ÜRÜNLERİ | 10 Adet Ürün Listelendi
ÜRÜNÜN HİKAYESİ
Neymiş?
Geri dönüşümlü plastikten dış mekan iskemlesi. Kullanılan plastik ilk olarak Hollanda kanallarında kullanılmıştı. Döşemenin üretilme şekli ahşaba benzer dokulu bir yüzey yaratır, dolayısıyla malzeme genellikle ahşapla karıştırılır. Rüzgar, su, tuz, asit ve UV dayanımlı olan malzemenin pratik kullanımlı yönleri vardır; böylece de bu masalar evlerde, bahçelerde ve mutfaklarda rahatça kullanılmaktadır. 2000`den beri sarı ve beyaz renkte de üretilen mobilya bugünlerde kullanıcının tercih edebileceği herhangi bir boyutta üretilebilmektedir.
Kim Üretmiş?
ne: Ineke Hans tarafından tasarlanmış ürünler; mobilya : iç ve dış mekan ekip: Sanne, Carin, Denis, Koen ve Ineke| nerede: herşey stüdyomuzun yakınlarında, hemen arka mahallede üretiliyor | tarz: sıradan pazarlama yapmıyoruz; sadece yeni ürünler geldiğinde ve elimizde güzel birşey olduğunda neden: daha fazladansa, daha az | değer: birçok koleksiyon ürünümüz önde gelen uluslararası tasarım koleksiyonlarında yer aldılar| harika: az hareketli koleksiyon, emniyetli ve uzun ömürlü
Ürünü Çok Sevdim, Çünkü...
Ağırlığı yüzünden evin en özel yerine yerleştirilebilir!
TAVSİYELER

"Ineke Hans mobilyalarında adamakıllı bir biçimde bir çocuğun elinden çıkmışlık izine rastlanır. Hans tasarımlarının basitliği konusunda övünür gibidir. Bıkmadan usanmadan apaçık ve yalın tasarımlar peşinde koşar." "Kimliği tasarımcıdır, ama yaptıkları heykeltraşlığın izlerini taşır, aynı zamanda da ticari hayata uyum sağlayan endüstriyel deneyime de sahiptir.""Ineke`nin çalışmaları mobilyanın psikolojik kökeninin araştırır, insanlar ve nesneler arasındaki etkileşimi algılamaya çalışır ve bununla oynar. En eski çocukluk zamanlarımızdan beri zihnimizde depolanan görüntüleri merkeze oturtur; sözcüksüz bir dünyadır bu."

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...