menü

  • Arama

Tripod
 . 
Türkiye
Fiyat : 290 TL
Ürün Hakkında : Gövde ve duylar parlak krom kaplama veya metal üzerine siyah mat fırın boya olmak üzere 2 seçeneklidir.
Menşei / Yıl : Türkiye / 1991
Malzeme : Metal, Plastik, PVC
Renk : Metalik Siyah,Siyah

Teknik Özellikler

Boyutlar : KROM Çap: 50 cm, Yükseklik: 165 cm - SİYAH Çap: 55 cm, Yükseklik: 165 cm
Teknik Bilgi : 3 adet E27 max 100 watt ampul ile kullanılması tavsiye edilir.

Tasarımcılar

Temsilci / Üretici Firmalar

ÜRETİCİ FİRMANIN DİĞER ÜRÜNLERİ | 27 Adet Ürün Listelendi
ÜRÜNÜN HİKAYESİ
Neymiş?
Şapka PVC`dir. Gövde ve duylar parlak krom kaplama veya metal üzerine siyah mat fırın boya olmak üzere 2 seçeneklidir.Şapkanın alt ve üst bitişindeki metal şeritler ise tasarımda bütünlük oluşturmaktadır. Şapkanın alt ve üst bitişindeki metal şeritler tasarımı bütünler. Zamansız ve hemen hemen her mekanda kullanılabilecek joker bir üründür.
Kim Üretmiş?
Aydınlatmanın, mekanın değeri ve ruhu için en önemli tamamlayıcı olduğuna inanan Mimar ve Endüstri Ürünleri Tasarımcısı Müge Kulak, kurucusu olduğu Parlaq Interiors bünyesinde hem iç mekan projelerine tasarım ve uygulama hizmeti hem de aydınlatma ürünleriyle bireysel ve kurumsal müşterilerine tasarım ve üretim hizmeti veriyor.

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...