menü

  • Arama

Akis
 . 
Türkiye
Fiyat : Fiyat Sorunuz
Ürün Hakkında : Birbirinin içinden çıkan, birbirinin simetrisi iki dalga formunun biraraya gelerek oluşturduğu bir orta sehpa.
Menşei / Yıl : Türkiye / 2009
Malzeme : Ahşap
Renk : Kahverengi,Krem rengi

Tasarımcılar

ÜRETİCİ FİRMANIN DİĞER ÜRÜNLERİ | 15 Adet Ürün Listelendi
ÜRÜNÜN HİKAYESİ
Neymiş?
Birbirinin içinden çıkan, birbirinin simetrisi iki dalga formunun biraraya gelerek oluşturduğu bir orta sehpa.
Kim Üretmiş?
Mimar Yankı Göktepe tarafından kurulan "Yankı Göktepe Design Studio", farklı bakış açılarını biraraya getirerek sentez oluşturup, yaşama katma değer katan ve farklılık yaratan ürünler tasarlamayı hedefliyor. Tasarımlarında, zıtlıkları dengeli ve tutarlı bir bütünlük içinde değerlendirerek heykelsi formları yansıtıyor.

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...