menü

  • Arama

Vestree
 . 
Fiyat : 550 TL
Ürün Hakkında : Kullanışlı tasarımı estetik ile birleştiren Vestree, eviniz ya da işyerinizin girişinde gelenleri sıcaklığıyla karşılayacak bir askılık.
Menşei / Yıl : Türkiye / 2011
Malzeme : Metal, Elektrostatik boya ile renklendirilmiş
Renk : Turuncu,Beyaz,Siyah,Haki,Mor

Teknik Özellikler

Boyutlar : Taban çapı: 38 cm, Yükseklik: 170 cm
Ağırlık : 16 kg
Teknik Bilgi : Ürün montajı yapılmış olarak tek parça halinde teslim edilir. Kolay temizlenebilir. Su ile ıslatılmış bir bezle veya ağartıcı maddeler içermeyen bir deterjan ile silinebilir.
Parça Adedi : 1

Teslimat

Üretim Süresi : Teslim süresi stoğu bulunan ürünlerde 1-2 gün, yeni üretilec

Tasarımcılar

Temsilci / Üretici Firmalar

ÜRETİCİ FİRMANIN DİĞER ÜRÜNLERİ | 3 Adet Ürün Listelendi
ÜRÜNÜN HİKAYESİ
Neymiş?
Kullanışlı tasarımı estetik ile birleştiren Vestree, eviniz ya da işyerinizin girişinde gelenleri sıcaklığıyla karşılayacak bir askılık. Hafif görüntüsü ile mekanlarınızda az yer kaplar. Farklı yüksekliklerdeki askıları ile Vestree, yükseklere erişemeyen çocuklar ve el çantalarına yer bulamayanları sevindirecek bir ürün.
Kim Üretmiş?
2009 yılında Yasemin Artut tarafından kurulan ve multidisipliner bir altyapıya sahip Yasemin Artut Tasarım Stüdyosu müşterileri için endüstriyel ve özel ürün tasarımları gerçekleştiriyor ve tasarımcısı ve sahibi olduğu metal mobilya ürünleri markasını yönetiyor.
Tasarım Hikayesi
Vestree evin en önemli köşelerinden birisi olan karşılama alanında gelenleri sıcak tasarımı ile karşılayan bir askılık. Dilimlerden oluşan formu sayesinde hafif hatta transparan bir görselliğe sahip.

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...