menü

  • Arama

Nuh`un Gemisi - TİMSAH
 . 
Fiyat : 2750 €
Ürün Hakkında : Timsah, Gürsan Ergil`in "Nuh`un Gemisi" koleksiyonunun bir parçasıdır.
Menşei / Yıl : Türkiye / 2013
Malzeme : Ahşap
Renk : Kahverengi

Teknik Özellikler

Boyutlar : Genişlik: 220 cm, Derinlik: 70 cm, Yükseklik: 40 cm
Parça Adedi : 1

Önemli

Belirtilen fiyata KDV dahil değildir.

Tasarımcılar

Temsilci / Üretici Firmalar

ÜRETİCİ FİRMANIN DİĞER ÜRÜNLERİ | 1 Adet Ürün Listelendi
ÜRÜNÜN HİKAYESİ
Neymiş?
Timsah, Gürsan Ergil`in "Nuh`un Gemisi" koleksiyonunun bir parçasıdır. Tasarımcı tarafından "Hayvanlar Alemi" ya da "büyükler için oyuncaklar" olarak da tanımlanmaktadır. Koleksiyon 2 yıl içinde tamamlanacak 12 hayvan heykelinden oluşur. Gövdesi çam ağacındandır. Farklı yerlerinde 5 farklı ağaç kullanılmıştır. Sırtındaki tırtıllı kısım evin çerçeve kenarı, kafa kısmını oluşturan ise bir evden çıkma eli böğründedir.
Kim Üretmiş?
Gursan Ergil Design Studio İstanbul merkezli bir tasarım şirketidir. İç ve dış mekanlar için düzenli ve sürdürülebilir bir çevre yaratmak temel amacıdır. Sipariş üzerine yapılan mobilya koleksiyonu tamamen vintage, tekrar değerlendirilmiş ahşaptan ve bulunmuş parçalardan oluşur. Tekrar değerlendirilen ahşap sadece doğasından kaynaklanan karakterinden ötürü değil, ekosisteme ve ormanlara verilen zararı azaltmak amacıyla da tercih edilir. Firmanın amacı, çevre dostu, sağlıklı, geri dönüşümlü ve enerji verimliliğini gözeten ürünler tasarlamak. Gürsan Ergil, ABD`de altı yıl geçirerek Harvard Üniversitesi’ne bağlı Arnold Arboretumunda peyzaj tasarımı ve tarih eğitimi alan, elektrik mühendisliği kökenli bir peyzaj ve mobilya tasarımcısıdır. Halen İstanbul`da sürdürülebilir mekanlar ve çevre dostu mobilyalar üretmekte, dersler vermekte, kitaplar yazmakta ve bir yandan da Adalar Kent Müzesi’ne `Bahçe Kültürü Danışmanlığı` yapmakta.

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...