menü

  • Arama

Der Chinese von Morgen
 . 
Fiyat : 252 €
Menşei / Yıl : Almanya / 1991
Malzeme : Ahşap, Masif çam
Renk : Kahverengi

Teknik Özellikler

Boyutlar : 47 x 38 x 78 cm, Oturma yüksekliği= 46 cm
Teknik Bilgi : Yüzeyi lakeli ya da cilalı

Önemli

Belirtilen fiyat minimum satış fiyatıdır. Bu fiyata nakliye ve vergiler dahil değildir. Toplu alımlarda fiyatlar karşılıklı anlaşmayla belirlenir.

Temsilci / Üretici Firmalar

CAD DOSYASI & KATALOG
ÜRETİCİ FİRMANIN DİĞER ÜRÜNLERİ | 9 Adet Ürün Listelendi
ÜRÜNÜN HİKAYESİ
Kim Üretmiş?
Sirch son 30 yıl içinde geleneksel karoser zanaatkarlığından öteye geçerek, üretimini modern endüstriyel ahşap üretimi üzerine yoğunlaştıran bir firmadır. Ürettiği mobilyalarla da Dezinti`ye konuk olmuştur. Güney Almanya`da Alplerin eteklerinde konumlanmış firmada halen sadece üretimde 50`den fazla kişi çalışmaktadır, üretim alanı yaklaşık 10,000 m2`dir. Her yıl 14,000 m3 ahşap hammadde üretilmektedir. Uzay-çağı üretim süreçleri 1999`da Vorarlberg bölgesinden Baumschlager & Eberle isimli mimarlar tarafından tasarlanmıştır. Geleneksel bir tasarım konseptiyle radikal üretim metotlarını harmanlayan bir tekniğe ve uluslararası basında yer alan bir üne sahiptir.

İLETİŞİME GEÇİN

dezinti@dezinti.com

BÜLTEN ARŞİVİ

E-BÜLTEN

E-Posta adresiniz ile üye olun, en son yenilikleri ilk siz öğrenin.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

© 2015 DEZİNTİ TASARIM. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. \\ Developed By Frontal Creative Agency With

Dezinti.com, Türkiye’de modern, post-modern, ekolojik ve çağdaş tasarım mobilyası üreten, tedarikini sağlayan yerli ve yabancı tasarımcıları bir katalog mozaiğinde birleştiren, tasarımı keyifle araştırılabilir kılan bir tasarım portalı... Türkiye’deki ilk mobilya veritabanı Dezinti, dünya standartlarında ürün gerçekleştiren Türk tasarımcıları öne çıkartan, tasarlanmış ürünün üretimini ve tüketimini teşvik eden, mimarlar ve yapı profesyonellerinin projeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlayan uluslararası bir tanıtım ve duyuru platformu... Dezinti aynı zamanda sunduğu kişiselleştirilmiş pazarlama hizmetleriyle tasarımseverlere birebir danışmanlık ve destek sağlayan, mimar ve satınalmacılara ürünün seçimi ve tedarikine özel ticari hizmetler veren bir iş platformu, 365 gün açık bir mobilya fuarı...